اخبار روز سینما

جشنواره شهید رجایی از برترین های استان همدان در میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تجلیل می کند.


به گزارش خبرنگار شما نیوز درهمدان، محسن معصوم علیزاده گفت: وزارت منابع و تحول اداری و وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی توسعه مدیریت و منابع هستند با توجه به تمجید ویژه مقام ارشد این وزارتخانه و تاکیدات این وزارتخانه. معاون توسعه مدیریت و منابع و پیگیری های مدیر کل منابع انسانی با حضور نمایندگان معاونت صنایع دستی کشور برای اولین بار پس از دو سال در کشور تجلیل شد. کادر برتر و نمونه طرح جشنواره شهید رجایی همدان.

وی گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مزین به حضور کارکنان و مدیران شریف و امین است که عمده ترین کارمندان حوزه خدمات عمومی کشور هستند که خالصانه برای رفع مشکلات مردم تلاش می کنند. مردم.

معصوم علیزاده گفت: نیروی انسانی سرمایه کلیدی دولت است زیرا هم دارایی های فیزیکی و هم مالی را ایجاد می کند و در تحقق اهداف تحول دولت نقش اساسی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: با این رویکرد ضرورت وجود نیروی انسانی چابک، کارآمد و آینده دار در تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی به خوبی نمایان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: برای ارج نهادن به خدمت صادقانه، مصمم و موثر با سنجش شایستگی های محوری و شناسایی و تقدیر از کارکنان برتر شاغل در ادارات شهرستان های استان همدان و جشنواره شهید رجایی در سال 1402 و ارتقای بهره وری و عملکرد در راستای نهادینه سازی فرهنگ بهبود و توسعه و ترویج فرهنگ سازمانی مناسب از مهدی غلامی مدیر عالی شهرستان کبودراهنگ و محمدجواد فتحی به عنوان کارمند ارشد شهرستان تویسرکان تجلیل شد. در این جلسه


آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا