اخبار روز سینما

جزئیات تکمیلی فیلم Monstrous Beauty منتشر شد !

پس از اینکه اعلام شد فیلمی به اسم هیولا زیبایی ساخته می شود، بامداد امروز، جزئیات تکمیلی فیلم Monstrous Beauty منتشر شد.

پس از این که ددلاین را بررسی کرد که بر اساس داستان پرطرفدار هیولا زیبایی فیلمی ساخته خواهد شد، شرح فیلم زیبایی هیولا به انتشار رسید. اطلاعات تکمیلی فیلم سینمایی Monstrous Beauty که بامداد امروز به انتشار رسید، اولین اطلاعات Monstrous Beauty خبر از فیلمی جذاب می‌دهند.

جزئیات تکمیلی فیلم Monstrous Beauty منتشر شد !

روز گذشته، مبنی بر اینکه بلا رمزی پس از نقش زنان جوان قدرتمند و منحصر به فرد در The last of us و Game of Thrones، نقش به یاد ماندنی بعدی خود را به عنوان ستاره ستاره درام در فیلم فیلم فیلم سینمایی می‌کند.

رومولا گارای ستاره فیلم کفاره و ساعت، نویسندگی و این فیلم را خواهد داشت، که دومینیک وست نقش شاه چارلز روث نگا نامزد اسکار در نقش معشوقه‌اش نل گوین نیز خواهد داشت. این فیلم، داستان تخیلی را با شخصیت‌های واقعی تاریخی ترکیب می‌کند.

در ادامه می توانید تصویری از کتاب زیبایی هیولا را ببینید:

شرح فیلم زیبایی هیولا

جزئیات تکمیلی فیلم Monstrous Beauty

فیلمبرداری این فیلم در ماه سپتامبر آغاز می شود. متیو جیمز ویلکینسون، در حال تهیه برای این فیلم خواهد بود. داستان این، در قرن هفدهم اتفاق می‌افتد، زن جوان به‌فردی به نام باربارا فیلد است که در فقر به یک بیماری نادر می‌آید که به این معنی است که کاملاً پوشیده از مو دست و پنجه نرم است.

بیشتر بخوانید:


خبر پیشنهادی

سلبریتی های معروف اگر در دوره کلاسیک بودند چه شکلی می شدند!

مشاهده خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا