اخبار روز

تعامل رسانه ها و مدیریت شهری کارها را پیش می برد!/جزئیات

 

به گزارش خبرگزاری پی ام آپ استان سمنان، سید حسین موسوی روز سه شنبه در دیدار با سرپرست روزنامه پی ام آپ استان سمنان افزود: نقش مطبوعات و رسانه ها در ایجاد نشاط و ایجاد فضای کاری مطلوب برای جامعه و امور شهری نقش مهم و اساسی دارد.

وی ادامه داد: رسانه‌های گروهی با انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات می‌توانند به عنوان چشم بینای شورای اسلامی شهر و شهرداری انعکاس‌دهنده اخبار و اطلاعات به مردم باشند و ما وظیفه خود می‌دانیم از توجه رسانه‌ها به‌رفع معضلات و مشکلات شهری قدردانی کنیم.

موسوی تاکید کرد: برای دستیابی به اهداف تعیین شده در مدیریت شهری باید عوامل متعددی دست به دست هم دهند تا خدمات به موقع و بهینه ارائه شود و در این راستا نقش رسانه های جمعی به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی افزود: توقع ما این است که رسانه‌های گروهی چون گذشته یار و یاور مدیریت شهری باشند تا بتوان در راستای رفع مشکل شهروندان در کنار یکدیگر قرار گرفته و حرکت کنیم و درفضای همدلی و مودت به سوی اهداف تعیین شده حرکت کنیم.

لزوم جلب رضایت و مشارکت مردم در اجرای طرح های شهرسازی در سمنان

شهردار سمنان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: رضایت و مشارکت مردم در برنامه ریزی و اجرای طرح ها و برنامه های مختلف شهرداری سمنان امر مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

موسوی با تاکید بر استفاده از حداکثر ظرفیت انسانی شهرداری سمنان برای خدمت به شهر و شهروندان افزود: شهروندان سمنانی و شهر سمنان به عنوان پایتخت بین المللی راه ابریشم ایران، شایسته فراهم‌سازی و دارایی از بهترین زیرساخت‌ها، امکانات و خدمات شهری هستند.

شهردار سمنان تاکید کرد: همه ما به عنوان خدمتگزار مردم در مدیریت شهری وظیفه داریم تمام تلاش خود را در این راستا به کار بگیریم و انتقادات و پیشنهادات را بشنویم و پاسخگوی مردم باشیم.

موسوی، با بیان اینکه امروز زمان کار و اقدامات جهادی است و برنامه‌های بسیار خوبی را برای شهر سمنان و مردم آن در دستور کار خود داریم، اظهار کرد: قطعاً مباحث و موارد شهری را با مسئولان استان در جلسات متعدد و مستمر در میان گذاشته و رسیدگی خواهیم کرد.

شهردار سمنان با اشاره به اعطای حکم ریاست مرکز بین‌المللی جاده ابریشم سمنان توسط معاون گردشگری کشور به شهردار سمنان، گفت: امیدواریم با توجه به ظرفیت‌های موجود بتوانیم سمنان را که به عنوان نماینده ایران در اجلاس اتحادیه بین‌المللی شهرهای در مسیر جاده ابریشم معرفی شده بود، به مقصد گردشگری تبدیل کنیم، زیرا بهترین ساختارشکن در حوزه اقتصاد، گردشگری است و می‌تواند منطقه را متحول کند.

مرتضی دهرویه سرپرست خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان نیز در این دیدار بر تقویت همکاری و تعامل دو جانبه تاکید و از آمادگی این خبرگزاری با مجموعه مدیریت شهری خبر دادند.

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا