اخبار چهره های برتر

تصاویری از بازیگر فرید در سریال ترکی چشم چران عمارت

سریال ترکی چشم چران عمارت با بازی مرت رمضان دمیر و افرا ساراچاوغلو، سریال پرطرفدار است. برای دیدن عکس چشم چران عمارت فرید و سیران همراه ما باشید.

عکس بازیگران سریال ترکی فرید (فرید نام سریال چشم چران عمارت است که از شبکه ام بی سی پرشیا نمایش داده می شود) را تماشا کنید. خلاصه داستان سریال چشم چران عمارت:

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

خانواده کورهان اهل قاضی‌آنتپ هستن و خالص‌خان ستون این خانوادست. ماجرای شروع می‌شود که پلیس‌ها دم خانه کورهان‌ها می‌آید. خالص خان از این تصمیم می‌گیرد برای نوه‌ نازپرورده و چشم‌چرانش از هر خود زن پس بگیرد.

مرت رمضان دمیر در نقش فرید کورهان و افرا ساراچ اوغلو در نقش سیران در این سریال حضور دارند. شده‌اند، به دی دن عکس فرید در سریال چشم چران عمارت دارند. برای دیدن عکس مرت رمضان دمیر در چشم چران عمارت همراه بمانید.

بیشتر بخوانید:

فصل اول سریال چشم چران عمارت

بازیگران سریال چشم چران عمارت

عکس چشم چران عمارت فرید

عکس مرت رمضان دمیر در چشم چران عمارت

عکس فرید در سریال چشم چران عمارت
عکس فرید در سریال چشم چران عمارت

عکس بازیگران سریال ترکی فرید
عکس مرت رمضان دمیر در چشم چران عمارت

عکس بازیگران سریال ترکی فرید
عکس بازیگران سریال ترکی فرید

داستان سریال چشم چران عمارت درباره خانواده ثروتمند کورهان است. نوه‌ این خانواده، فرید، پسر خوشگذرانی است که به جز تفریح ​​و شیطنت‌هایش به چیزی اهمیت نمی‌دهد. اما از آنجایی که از لحاظ مالی به خانواده‌اش وابسته است، نمی‌تواند با خواست ه‌های‌ها مخالفت کند.

خانواده پدربزرگ به این فکر می‌افتد که تنها راه را برای سر به راه انداختن فرید و جود، این است که او با دختری از شهر زادگاهش یعنی غازی عینتاب، ازدواج کند و همین موضوع باعث آشنایی فرید با سیران شود. سیران فرزند دوم کاظم سانلی، یکی از افراد ثروتمند شهر غازی عینتاب است.

بیشتر بخوانید:

Recent search terms:

  • https://pmup ir/blog/تصاویری-از-بازیگر-فرید-در-سریال-ترکی-چش/

خبرجو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا