اخبار چهره های برتر

تریلر سریال مورد انتظار Poker Face ساخت ریان جانسن منتشر شد

پربیننده‌ترین فیلم‌های پی ام آپلودز در سال ۲۰۲۲: سریالی که در روزهای پایانی سال ۲۰۲۲ دیده می‌شود و تا ساعت دیگر اولین روز ۲۰۲۳ وارد شده است. سال گذشته برای عاشقان فیلم و سریال سال پراز و نشیبی بود. تعداد زیادی فیلم در این سال منتشر شدند که مدت ها انتظارشان را کشیده بودند. برخی از آن ها همانقدر که مورد انتظار بودند ما راضی کردند و برخی هم ناامید.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

این سال برای طرفداران سریال نیز سال شلوغی بود؛ بسیاری از سریال انتظار پخش خود را در این آغاز کردند، بسیاری از دیگر تمدید کردند و باعث شدند ما بسیار کنسل یا تمام شوند و ما را با ناراحتی ناراحت کنند.

پی ام آپلودز تمام این مدت تلاش کرد که کنار شما باشد و شما در جریان آخرین اخبار سینما و قرار دادن و همچنین فیلم و سریال های روز جهان را با زیرنویس فارسی و بدون سانسور برای شما همراهان همراهان پوشش. جا دارد از شما خانواده چند صد هزار نفری پی ام آپلودز به خاطر همراهی و اعتمادتان متشکن کنکنز.

و حالا لیستی را آماده کرده ایم از پربیننده فیلم ها و سریال پی ام آپلودز در سال ۲۰۲۲ که عزیزان این لیست را در زیر این مطلب مشاهده کنید.

پربیننده‌ترین فیلم‌ها:

پربیننده‌ترین: مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home 2021)

۲: تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick 2022)

۳: بتمن (بتمن 2022)

۴: دکتراسترنج در چندجهانی دیوانگی (Doctor Strange در Multiverse of Madness 2022)

5: قطار سریع السیر (Bullet Train 2022)

۶: بلوند (بلوند 2022)

۷: دنیای ژوراسیک: قلمرو (Jurassic World Dominion 2022)

8: بلک ادم (Black Adam 2022)

9: پیاز شیشه ای: یک چاقوکشی اسرارآمیز (پیاز شیشه ای: رمز و راز چاقو 2022)

۱۰: پادشاه زن (The Woman King 2022)

پربیننده‌ترین سریال‌ها:

پربیننده‌ترین: ارباب حقله‌ها: حلقه‌های قدرت (ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت)

۲: خاندان اژدها (خانه اژدها)

۳: مردگان متجرک (مرده متحرک)

۴: سرخوشی (رضایت)

5: پیکی بلایندرز (پیکی بلایندرز)

۶: ونزدی (چهار شنبه)

۷: اتفاقات عجیب (چیزهای غریبه)

8: حمله به تایتان (حمله به تایتان)

9: پسران (پسر ها)

۱۰: دیدن (دیدن)

پیش از این لیست مشاهده کردید سریال پیش درآمد فیلم های «ارباب حلقه‌ها» موفق است که در لیست سریال های پربیننده موفق ترین سریال سال پی ام آپلودز موویز موویز بشود و در رتبۀ پیش رتبۀ دوم سریال پیش بینی شود. پیش پیش پیش بازی تاج و تخت (بازی تاج و تخت) سریال «خاندان اژدها» قرار گرفته است؛ که به این معنی است که سال ۲۰۲۲ برای سریال های پیش درآمد سال بسیار خوبی بوده است.

همچنین در بهترین فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» به کارگردانی جان واتس »در صدر این قرار دارد و در رتبه دوم فیلم تاپ گان: ماوریک» به کارگردانی جوزف کوشینسکی کوشینسکی کوشینسکی و و با کوروز» قرار گرفته است.

امیدواریم در کنار عزیزان سال جدید نیز شما عزیزان و تمام تلاش خود را انجام دهید تا قوی تر به کار خود ادامه دهید و رضایت مخاطبین را جلب کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا