اخبار چهره های برتر

تریلر جدید فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny منتشر شد !

تریلر فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny که یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های پیش روست به تازگی منتشر شده است و می‌توانید ادامه آن را ادامه دهید.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

ایندیانا جونز 5 با عنوان تریلر جدید فیلم ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت آخرینا به انتشار رسیده و با بازخوردهای متفاوتی مواجه شده‌است. جدیدترین تریلر ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت جدیدترین قسمت سری فیلمهای ایندیانا جونز منتشر شد.

تریلر فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny

ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت فیلم اکشن-ماجراجویی آمریکایی به کارلردانی ج3مز مدد . این فیلم بازی هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز به‌دنبال ایندیانا جونز و جمجمه بلورین قسمت پنجم از مجموعه ایندیانا جونز خواهد بود. ساخته شده است. این فیلم در ۳۰ ژوئن 2023 یا 9 تیر 1402 توسط استودیو سینمایی دیزنی در ایالات متحده آمریکا می شود.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر Indiana Jones and the Dial of Destiny:

تریلر جدید فیلم ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت

فیلمنامه توسط منگول، جز باترورث و جان-هنری باترورث نوشته شده است. این اولین در این مجموعه است که به دست اسپیلبرگ کارگردانی نشده و لوکاس نیز در داستان آن نقشی ندارد. اسپیلبرگ و لوکاس در عوض از تهیه‌کنندگان اجرایی هستند. همچنین اولین فیلم از این مجموعه است که در آن پارامونت پیکچرز حضور ندارد. جان ریس-دیویس دیگر نقش صلاح را ایفا می‌کند و از بازیگران شامل فیبی-بریج، آنتونیو باندراس شانت رنه ویلسون، توماس کرمان، طوبی جونز، بویید هالبروک، اولیویه ریچترز، ایزیدور و مس میکلسن در آن.

بیشتر بخوانید:

خبرجو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا