اخبار چهره های برتر

تحقیر شرم آور خواننده ایرانی و همسرش در فرودگاه استانبول!

سیامک صاحبدل خواننده ایرانی الاصل و همسرش سحر حیدرزاد با گذرنامه جعلی در فرودگاه استانبول دستگیر شدند.

سیامک صاحبدل خواننده ایرانی و همسرش سحر حیدرزاد ساکن ترکیه هستند. زمانی که آنها قصد داشتند با گذرنامه های جعلی به آلمان سفر کنند، در فرودگاه استانبول شناسایی و دستگیر شدند.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

طبق اطلاعات به دست آمده این زوج ایرانی برای پرواز تهران و برلین ثبت نام کرده بودند.

آنها با پاسپورت ایرانی و بلیط تهران از کنترل گذرنامه عبور کردند و سپس به سمت گیت پرواز برلین حرکت کردند. در آنجا پاسپورت جعلی کلمبیایی و انگلستانی خود را به ماموران نشان دادند.

تیم های بررسی اسناد از واحد تحلیل ریسک وابسته به اداره پلیس فرودگاه استانبول به این وضعیت مشکوک شده و از نزدیک سیامک صاحبدل و همسرش را از نقطه کنترل گذرنامه پیگیری کردند.

تیم‌های پلیس با مشاهده دوربین‌هایی که این زوج را در حال حرکت به سمت دروازه خروج برلین نشان می‌داد، با کارکنان خدمات زمینی تماس گرفتند و از آنها خواستند این زوج را بازداشت کنند.

سیامک صاحبدل و همسرش که گذرنامه هایشان توسط کارکنان ضبط شده بود، این بار متواری شده و با گذرنامه ایرانی سوار هواپیمای تهران شدند.

در نهایت ماموران امنیتی فرودگاه این زوج را از هواپیمای ایرانی خارج و دستگیر کردند.

سیامک صاحبدل کیست؟

سیامک صاحبدل متولد سال ۱۳۷۰ خواننده ایرانی تبار نه چندان شناخته شده ای است که در سبک پاپ ترکی فعالیت می‌کند. ازجمله آهنگ های او می‌توان به سنسیز (Sensiz)، سوییوروم سنی (Seviyorum seni) و اولمویور (Olmuyor) اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا