اخبار چهره های برتر

تاریخ پخش سریال The Last of Us + دانلود رایگان بدون سانسور

تاریخ پخش سریال The Last of Us برای بسیاری از طرفداران سریال های ترسناک در سال 2023 حائز مهم است. پس با ما بمانید.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

مثلا:

15 ژانویه ۲۰۲۳ (۲۵ دی ۱۴۰۱)

دانلود رایگان فصل اول سریال The Last of Us

بیشتر بخوانید:

زمان پخش سریال The Last of Us

پس از بسیار طولانی، تاریخ پخش سریال The last of us از شبکه‌ی HBO مشخص شد طرفداران این سریال ترسناک را خوشحال کرد. این سریال در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۵ دی ۱۴۰۱) به شکل قسمتی منتشر می‌شود.

بنابراین برای کسانی که انتظار خوششان نمی‌آید بیشتر خبر هم به نظر نمی‌رسد، باید برای هر قسمت یک هفته صبر کنند. هنوز زمان کافی برای تجربه بازی قبل از شروع پخش سریال وجود دارد. فصل اول سریال شامل ۹ قسمت مشابه دیگر آثار شبکه‌های اچ‌بی‌او به هفتگی پخش می‌شوند.

تاریخ انتشار سریال The Last of Us

مواردی که احتمالاً، سریال مورد انتظار the last of us اقتباسی از بازی‌های ویدیویی با همین است که جزو بزرگ‌ترین بازی‌های انحصاری پلی استیشن می‌شود. سریال وقایع بازی اول و دوم احتمالا برخی از بخش‌های بازی را پوشش می‌دهد.

زمان انتشار قسمت 1 سریال آخرین بازمانده از ما

در این سریال درام پسا آخر الزمانی، «پدرو پاسکال» نقش جوئل و «بلا رمزی» نقش الی را ایفا خورد گوارد. HBO همچنین اولین پوستر سریال رسمی با حضور این دو شخصیت در کنار.

بازی‌ها، سریال لزوما روی اکشن نیست. بنابر گفته‌های نیل دراکمن (Neil Druckmann) ، در بازی‌ها باید بیشتر روی اکشن داشت تا بازی‌های بیشتری را درک کنید اما این موضوع برای سریالی که نیاز نیست. از همین، سریال «آخرین بازمانده از ما ما»، اکشن کمتر و درام خواهد داشت و سریال روی رابطه جوئل و الی خاص می‌کند.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا