اخبار ورزشی

توهین به ورزشکار مدال آور کشور با اهدای کتری و قوری به او!

سارا عبدالملکی درباره هدیه شهرداری و شهرداری کرج به او گفت: اصلاً به تخیل من نمی خورد، وقتی هدیه را باز کردم اولاً هیچ توقعی نداشتم. مراسمی نداشتند، در حالی که باید به استقبال من می آمدند، اما نیامدند.شهردار و شورای شهر محمدشهر با یک هفته ۱۰ روز اختلاف منت سر ما گذاشتند و با کادو به خانه ما آمدند در حالی که اصلا از کسی توقع کادو نداشتم و تا کنون از هیچ جا به جز از سمت خانواده و دوستانم حمایت نشده‌ام.

وی ادامه داد: وقتی جعبه کادو را باز کردم تا 10 روز بیمار بودم. روز بعد به من زنگ زدند اگر کتری و قوری را دوست ندارید برو عوضش کن و مدل دیگری انتخاب کن. به آنها گفتم به چه فکر می کنید؟ آیا به این کتری و قوری نیاز دارم؟ کار شما خیلی زشته گفتم هدایای شما را بازنشر می کنم و از انجام کار خوبتان تشکر می کنم!

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

قایقران ایرانی با اشاره به اینکه گفته اند این کار را نکنید و با شما صحبت می کنیم، گفت: باز هم حدود 10 روز است که خبری از آنها نیست، حداقل امیدوارم بابت توهینی که به من کردند عذرخواهی کنند. و اگر وانمود کنند که توهین نبوده، می گویند قصد توهین نداشتند، اما وقتی حتی زنگ نمی زنید، من خودم دست به کار شدم!

عبدالملکی افزود: این مشکل فقط مربوط به من نبود و وقتی هدیه را گزارش دادم سایر ورزشکاران هم گفتند که به آنها بشقاب یا لیوان داده اند. آنها صحبت نکردند، اما من صحبت کردم. بله، شاید برای من بد باشد و اتفاقات بدی برایم بیفتد و به بیراهه بروم. من خودم را سوزاندم تا آنها ادب سوند و این اتفاق برای دیگران نیفتد.

وی با بیان اینکه وقتی انسان قهرمان می شود سختی های زیادی را پشت سر گذاشته و هیچکس قهرمان نشده که نامش اینطور بر باد رفته باشد، خاطرنشان کرد: هدفم این بود که به اشتباه خود پی ببرند. خیلی باهاشون صحبت کردم نفهمیدند چی گفتم و گفتم ممنون. بنده پدرم دارد می سازد و می فروشد و شاید ماهی یک میلیارد تومان می گویند تجاوز کرده ای و از او پول می گیرند. شهرداری و شهرداری خیلی پولدارتر از این حرفا هستن، تا حالا کسی از من حمایت کرده؟ آیا تا به حال حضور داشته اند؟ نه، نه، اما وقتی عکس می گیرند و می گویند حمایت می کنند، بدانند چگونه از ورزشکار حمایت می کنند!

قایقران ایرانی ادامه داد: آیا با کتری و قوری از ورزشکار حمایت می کنند؟ 100 درصد این مسائل بر روی جوانان ورزشکار و روحیه آنها تاثیر منفی خواهد گذاشت. روز اول من گفتم این همه تلاش کردم تا با قوری و کتری مسخره‌ام کنند؟ عمرم و زندگی‌ام را گذاشته‌ام و تمام وقتم را اختصاص دادم. به من توهین شده و از روی عشق از جیب خودم برای ورزشم خرج کرده ام و انتظار ندارم اینطور از من قدردانی و تشکر شود. عکس گرفتند و کتری و قوری هدیه دادند.

خبرجو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا