اخبار روز سینما

بازگشت طهماسب به تلویزیون/ نوروز 1403 ایرج طهماسب با عروسک های جدید می آید

نوروز 1403 فصل جدید سریال «مهمونی» با اجرای ایرج طهماسب و اجرای عروسک ها و مهمانان جدید این بار از شبکه نسیم صداوسیما پخش می شود تا رسانه ملی با یکی از آن ها به استقبال نوروز بپردازد. محبوب ترین برنامه های سال های اخیر

بر اساس نامه ای که از سوی اداره کل صدا و سیما در فضای مجازی منتشر شده، با اشاره به بازگشت ایرج طهماسب و برنامه پرمخاطب وی به اکران تلویزیون، این اداره کل از مدیران شرکت ها، صاحبان صنایع و مراکز تبلیغاتی خواسته است تا درخواست خود را ارائه دهند. تنها هدف تبلیغاتی این برنامه است. دعوت به تخصیص موقعیت این آگهی به بالاترین مبلغ پیشنهادی!

این اتفاق در حالی رخ می دهد که چندی پیش پیمان جبلی در گفت و گو با خبرنگاران گفته بود صداوسیما از کسانی نیست که از کسی سیاه نمایی می کند و اگر چهره ها قانون شکنی کنند جایی در برنامه های تلویزیونی نخواهند داشت.

این اظهارات پس از انتشار خبر بازگشت رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار به شبکه سوم سیما و واکنش تند محمدرضا شهبازی مجری برنامه فوتر منتشر شد.

اتفاقاتی که منجر به لغو برنامه رضا رشیدپور و گلزار در صداوسیما شد و عوارض زیادی برای صداوسیما داشت. حال باید منتظر ماند و دید که شبکه سوم سیما و طرح جدید او برای حضور مجدد چهره های مطرح تلویزیون چه می شود، آیا برای مدیران شبکه نسیم تکرار می شود یا ایرج طهماسب کنترل آنتن این شبکه را در دست می گیرد؟نسیم . در نوروز آینده

اشتیاق اداره کل بازرگانی برای جلب تبلیغات و تامین هزینه های میلیاردی گروه سازنده ایرج طهماسب نشان می دهد مقدمات حضور تیم برنامه طهماسب در تلویزیون نهایی شده است.

لازم به ذکر است که برنامه مهمونی طهماسب که این روزها از شبکه داخلی سیما پخش می شود مشکلات متعددی داشت و انتظارات مخاطبان را برآورده نکرد و باید دید در صورت حضور این تیم در تلویزیون، نظر عموم مردم عادی این تهیه کننده مشهور راضی خواهد شد، آیا می شود یا خیر؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا