اخبار روز

این وام مسکن/جزئیات را افزایش دهید

نوشته های مشابه


به گزارش پی ام آپ به نقل از ایسنا: حداکثر سقف وام برای ساخت 200 هزار مسکن روستایی در سال در حال حاضر 200 میلیون تومان است که نشان دهنده آبان در سال 1401 به تصویب هیئت وزیران رسید. این مبلغ بخشی از هزینه های ساخت مسکن در شهرک ها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت را پوشش می دهد و دولت در نظر دارد میزان این وام را افزایش دهد.

زود شهریور امسال مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: از جمله دستور کارهای مورد تاکید در شورای عالی مسکن مسکن روستایی و افزایش آن است.

در همین راستا سخنگوی دولت امروز اعلام کرد: به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و تصویب هیات وزیران، دولت با آیین نامه اعطای تسهیلات بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی موافقت کرد. 1402.

به گفته علی بهادری جهرمی، سال گذشته تعداد بهسازی و نوسازی مسکن روستایی را به 200 میلیون تومان رساندیم که هم این تعداد و هم تعداد تاسیسات را افزایش می دهد.

بر اساس این گزارش، ساخت یک میلیون و 600 هزار واحد نهضت ملی مسکن بر عهده بنیاد مسکن است که بر اساس آخرین آمار ارائه شده از سوی مسئولان بنیاد، 295 هزار واحد شهری و 290 هزار واحد روستایی در دست اجراست. بنیاد مسکن.

بر این اساس مجموع واحدهای در حال ساخت بنیاد مسکن به 585 هزار واحد می رسد. مرداد مدیرعامل سابق بنیاد مسکن امسال وعده داد تا پایان سال این تعداد به 800 هزار مسکن افزایش یابد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا