اخبار روز سینما

بازیگر جوان و معروف جنگ ستارگان در گذشت!

ری استیونسون، بازیگر اهل ایرلند شمالی که در نقش فرماندار شیطان صفت بریتانیا در فیلم “RRR”، “Weseltag” در فیلم‌های “ثور” و یکی از شخصیت‌های منفی اصلی سریال جنگ ستارگان “آسوکا” بازی کرد. او در سن 58 سالگی درگذشت.

«استیونسون» روز یکشنبه چهار روز قبل از تولدش درگذشت. به گزارش روزنامه ایتالیایی «ریپابلیکا»، این هنرمند در جریان فیلمبرداری فیلم «کازینو در ایسیکا» به طور ناگهانی بیمار شد و در بیمارستانی واقع در جزیره «ایسیکا» بستری شد.

با اعلام درگذشت استیونسون، چهره های سرشناسی از جمله «اس اس راجامولی، کارگردان RRR و میتو لوئیس، بازیگر سریال هری پاتر و همبازی استیونسون در فیلم «یک جور زندگی» به این بازیگر ادای احترام کردند. با ارسال پیام

ری استیونسون در سال 1964 در لیسبورن، شهری واقع در ایرلند شمالی به دنیا آمد. خانواده استیونسون زمانی که او هشت ساله بود به انگلستان نقل مکان کردند. او به مدرسه نمایش رفت و سال ها در تلویزیون بریتانیا کار کرد. او برای اولین بار در یک فیلم در فیلم “تئوری پرواز” (1998) ظاهر شد. در سال 2004 در فیلم «آرتور شاه» به کارگردانی «آنتوان فوکوآ» در نقش یک شوالیه بازی کرد. از دیگر فیلم‌های مهم او به «ترانسپورتر: سوخت‌گیری مجدد» و «جی. آی. جو: تلافی» می‌توان اشاره کرد.

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا