اخبار گوناگون

بهترین خبر برای خریداران خودرو اعلام شد! /جزئیات

دور دوم فروش. ماشین با مکانیزم بدون قرعه کشی در حالی که مرحله دوم در ابتدای کار است یعنی مرحله انتخاب محصول توسط متقاضیان خودروسازان آنها مشغول تحویل اولین دور محصولات سفارش داده شده هستند. ایران خودرو که به دلیل اتمام ظرفیت در دور دوم غایب بود، تمام تمرکز خود را بر تحویل سریع محصولات ثبت شده گذاشته است.

ایران خودرو اعلام کرد 13 هزار دستگاه از محصولاتی که در دور اول فروش از طریق سامانه یکپارچه به مشتریان تحویل داده شده بود، قبل از تاریخ اعلام شده به آنها تحویل داده شد. آبی ها مسیر آنها در غافلگیری امیدهای سمند سورن بنزینی موفق بودند و پژو پارس معمولی XU7P باید این دو محصول را زودتر تحویل دهد.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

طبق اعلام ایران خودرویی ها، پیامک وجه پرداختی برای کلیه متقاضیانی که تاریخ ثبت نام آنها تابستان 1402 می باشد ارسال شده است.طبق اطلاعات منتشر شده از سوی ایران خودرو تاکنون 67000 نفر پرداخت را انجام داده اند.

این خودروساز با آدرس کیلومتر 14 جاده ویژه پیامک تکمیل پرداخت برای متقاضیان دناپلاس، دناپلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس دستی، پژو 207 با گیربکس دستی، پژو 207 با گیربکس اتوماتیک و خانواده سورن فرستاده شد البته متقاضیان پژو 207 موتوردار TU3 هنوز پیامک تکمیل پرداخت را دریافت نکرده اند زیرا این خودرو همچنان در مرحله قیمت گذاری است و برخی از متقاضیان پژو پارس.

برای اینکه بتواند برای محصولات عرضه شده در دور اول فروش گسترده صورتحساب مشتریان را دریافت کند، ویژه جاده قل آبی به متقاضیان پژو پارس ELX با موتور XU7P و پژو پارس سفارشی موتوردار XU7P پیشنهاد داده است تا خودروی درخواستی خود را با پژو جایگزین پارس خریداری کنند. موتور XU7P. البته تعهدی در این زمینه وجود ندارد و در صورت عدم پذیرش این پیشنهاد از سوی ایران خودرو، متقاضیان می توانند ایران خودروی اعلام شده را تکمیل و خودروی درخواستی را دریافت نمایید.

مدیران ایران خودرو تاکید کردند: با اتمام تحویل محصولات تابستانی، به تدریج فراخوان تعهدات با اولویت پاییز در دستور کار قرار می گیرد.


نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. آقا برای من پیامک نیومده اولویت تابستان هستم پژو پارس با موتور xu7p،چرا میگید واسه همه ی اولویت تابستانها پیامک اومده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا