اخبار چهره های برتر

اولین عکس های دلبر هانده ارچل در کریسمس رو دیدی؟

هانده ارچل یکی از محبوب‌ترین بازیگران زن ترک در جهان و به ویژه ایران است. به همین علت استایل هانده ارچل در کریسمس همچنین مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی هانده ارچل و خانواده اش

بیوگرافی هانده ارچل و خانواده اش

هانده بازیگر مدل ترکیه است که در سریال های مانند: «دختران آفتاب»، «مروارید سیاه»، «حلقه»، «عزیزه» و «تو در خانه ام را بزن» به ایفای ایفای نقش پرداخته است که پرداخته می شود. پرداخت پول پرداخته بزن بزن بزن بزن بزن بزن در در فیلم سینمایی حضور نداشت، غیر از «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی فتحی با بازی بازی حسینی، پارسا پارسا پیروزفر، بنسو سورال، ابراهیم چلیکول و بوران بوران کوزوم، که هنوز اکران اکران نشده است.

هانده اغلب اوقات خود را به همراه خواهرش و خانواده او می‌گذراند. به همین دلیل عکس‌هایی بسیاری را به همراه غمزه، ماوی و جانر یلدیریم، شوهر خومهرش. نام آیلین به خاطر یاد مادر هانده و غمزه ارچل بر روی ماوی گذاشته شده است.

استایل هانده ارچل در کریسمس

تصویری از استایل هانده ارچل در عید سال نو میلادی را ببینید:

استایل هانده ارچل در عید سال نو میلادی
استایل هانده ارچل در عید سال نو میلادی

آیلین ارچل مادر هانده ارچل و خواهر او غمزه است. به علت بیماری سرطان مادر آن‌ها چند سال پیش از دنیا رفت. انتشار استوری وهایی از هانده ارچل در اینستاگرامش نشان از پست او به مادرش است.

استایل هانده ارچل در کریسمس
بیوگرافی هانده ارچل و خانواده اش

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا