اخبار روز

برنامه ای جدید که رقیب توییتر شد! /این برنامه قابلیت ادغام با شبکه‌های غیرمتمرکز را دارد!

طبق گفته The Verge که پیش‌نمایش مشترک را دید، برنامه مستقل جدید متا یا رقیب توییتر بر پایه اینستاگرام است و با ActivityPub، پروتکل شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز ادغام می‌شود. در تئوری، این به کاربران اجازه می دهد تا از حساب ها و دنبال کنندگان خود در سایر برنامه های سازگار با ActivityPub مانند Mastodon استفاده کنند.

در جلسه ای که این اطلاعات به اشتراک گذاشته شد، کریس کاکس با استفاده از سیستم حساب کاربری اینستاگرام به این اپلیکیشن به عنوان «پاسخ متا به توییتر» اشاره کرد. اسم رمز داخلی این نمایش “پروژه 92” است و طبق اسناد داخلی شرکت، در نهایت می تواند تحت عنوان Threads راه اندازی شود.

در این جلسه، کاکس با اشاره به نحوه مدیریت ایلان ماسک در توییتر گفت: ما از سازندگان و شخصیت‌های عمومی شنیده‌ایم که به دنبال پلتفرمی هستند که هوشمندانه مدیریت شود و بتوانند به آن اعتماد کنند تا محتوای خود را منتشر کنند.

او در ادامه گفت که این شرکت قصد دارد “امنیت، سهولت استفاده و قابلیت اطمینان” را در برنامه رقیب خود در توییتر فراهم کند و می‌خواهد به تولیدکنندگان محتوا “مکانی پایدار برای ایجاد و رشد مخاطبان خود بدهد.”

متا پیش از این با افراد مشهور از جمله دی جی اسلایم برای استفاده از این برنامه مذاکره کرده است و از افرادی مانند اپرا وینفری بازیگر و مجری مشهور آمریکایی و دالایی لاما رهبر مذهبی بودایی تبتی به عنوان کاربران معروف این برنامه یاد می شود. . شبکه های اجتماعی.

در مورد زمان انتشار این برنامه، کاکس توضیح داد که “کدگذاری” آن از ژانویه آغاز شده و متا در اسرع وقت آن را در دسترس قرار خواهد داد.


آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا