اخبار روز

امشب؛ سپرده وام فوری 30 میلیون مستمری


پایگاه خبری تحلیلی گشتانی نیوز:

وام فوری یکی از جذاب ترین گزینه های بانکی است. وی با توجه به شرایط اقتصادی موجود و کمبود نقدینگی مردم را به گرفتن وام فوری تشویق می کند. زوج های جوان و بنیانگذاران کسب و کار می توانند با وام فوری زندگی خود را تغییر دهند. نیاز به پول نقد برای شروع یا پایان کار، وام های فوری را محبوب کرده است. پیام های جدید از اعتبار فوری به خواندن ادامه دهید.

نعمت الله ترکی با اعلام این خبر گفت: مرحله سوم وام 30 میلیون تومانی به حساب 33 هزار متقاضی واجد شرایط تا امشب چهارشنبه 28 آذرماه ادامه دارد. مرداد سپرده می شود

ترکی افزود: ثبت نام این نوع تسهیلات به صورت مستمر امکان پذیر است و بازنشستگان متقاضی این وام می توانند به قسمت تسهیلات مالی سایت صندوق به آدرس cspf.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

وی همچنین به در نظر گرفتن وام ضروری 30 میلیون تومانی با کارمزد سالانه 4 درصد و بازپرداخت 36 ماهه اشاره کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، نوبت دوم این وام 21 تیرماه به حساب مستمری بگیران واجد شرایط واریز شد.

مدیران صندوق دولتی می گویند: این صندوق در سال 1401 اقدامات مهمی را برای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان اجرا کرد که از جمله آنها می توان به افزایش دو برابری سقف تسهیلات اعتباری مورد نیاز، افزایش حقوق بازنشستگان و گسترش منابع درآمدی از طریق آن اشاره کرد. ارزیابی دارایی های شرکت ها

نعمت الله ترکی (مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری) در این خصوص گفت: یکی از بخش های مهم در تامین منابع مالی صندوق، بخش های اقتصادی است که در یک سال گذشته شاهد نوعی نابسامانی در همه جای این حوزه بوده است. شرکت‌های تجاری و اطراف برای حل این مشکل، امسال بیشتر سیستم تصمیم‌گیری را روی حوزه سطح درآمد متمرکز کرده‌ایم.

وی ادامه داد: از آنجایی که موضوع ارزیابی دارایی‌های همه شرکت‌های مرتبط با صندوق بازنشستگی کشوری برای ما مهم بود، این اقدام را انجام دادیم و در بخش به ساماندهی نیروی انسانی این شرکت‌ها پرداختیم و به همین منظور موضوع را بررسی کردیم. تجمیع، ادغام، انحلال، توسعه و سرمایه گذاری در سال جاری در دستور کار قرار داریم.

ترکی افزود: در این راستا برنامه اقتصادی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت را در نظر داریم که به موازات برنامه هفتم اقتصادی اجرا شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بهره وری را رویکرد اصلی این صندوق برای تامین امنیت مالی بازنشستگان دانست و گفت: صدور تصمیمات مربوط به استحقاق 15 درصدی بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی و انجام اقدامات جدی برای تسویه معوقات بازنشستگان سایر حوزه ها. .» دستگاه های اجرایی و بحث بهره وری و تبدیل آن به ثروت و به ثروت در نظر داریم امسال برای همه بازنشستگان به حداکثر درآمد برسیم.

سید هاشم موسوی; مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت وام این سازمان به بازنشستگان گفت: پرداخت وام به مستمری بگیران یکی از اقدامات سازمان تامین اجتماعی است که از سال گذشته 35 هزار نفر برای دریافت وام اقدام کرده اند.

وی افزود: در چند روز گذشته وام این افراد پرداخت شده است و برای سال 1402 نیز طی روزهای آینده مراحل پرداخت وام به پایان می رسد.

موسوی در خصوص افزایش مبلغ وام قرض الحسنه به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: پیشنهاد افزایش مبلغ وام در سال جاری نیز به هیات مدیره و هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و شرکت تابعه ارائه شده است. صندوق ها و در صورت تصویب، میزان وام قرض الحسنه به بازنشستگان افزایش می یابد. .

رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: سال گذشته پرداخت وام مستمری بگیران بالغ بر 12 میلیون تومان بود که پیشنهاد شد این وام به 20 میلیون تومان افزایش یابد.

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا