اخبار روز سینما

اقتباس از بازی Resident Evil ساخته خواهد شد !

به تازگی، اخبار مبنی بر این اقتباس از بازی Resident Evil ساخته خواهد شد و ساخته شده فیلم جدید بر اساس Resident Evil شدت گرفته است.

روزنامه Collider، خبری مبنی بر ساخت فیلم جدید Resident Evil منتشر کرده که به رسمی شدن اخبار ساخت فرانچایز جدید رزیدنت ایول دامن می‌بخشد. بر اساس گزارش های به دست آمده، فیلم اقتباسی جدید از Resident Evil به کارگردانی جورج رومرو خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

تاریخ اکران انیمیشن Resident Evil: Death Island !

تریلر انیمیشن Resident Evil: Death Island منتشر شد !

ساخته شدن فیلم جدید بر اساس Resident Evil

اقتباس‌های بازی‌های ویدئویی، هرگز بهترین شهرت را در صنعت فیلم ندارند. پیش از سریال The last of us با تحسین جهانی HBO و باکس آفیس به فیلم‌های Sonic The Hedgehog، استودیوها می‌کنند تا بهترین داستان‌های این رسانه را به درستی انجام دهند.

حالا خبرها حاکی از این است که یک فیلم Resident Evil. رومرو بود. اکنون، مستند، با نام مناسب جورج رومرو resident evil، آنچه را که می‌توانم در آن افسانه‌های افسانه‌ای وجود داشته باشد، بررسی می‌کند و یک تریلر جدید داستان وحشیانه وحشیانه را به تصویر می‌کشد.

ساخت فیلم جدید Resident Evil

اقتباس از بازی Resident Evil ساخته خواهد شد !

این فیلم، با روایتی از خود شروع می‌شود که در اثری که بر resident evil اصلی داشته باشد، صحبت می‌کند. به معرفی خاص، زامبی‌های آهسته و درهم‌تنیده داستانی از هم‌پیمانان نظامی که در آن با جانوران و هم‌چنین رایانه‌ای درگیر می‌شوند.

بیشتر بخوانید:


خبر پیشنهادی

سلبریتی های معروف اگر در دوره کلاسیک بودند چه شکلی می شدند!

مشاهده خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا