اخبار روز سینما

استایل دلبرانه هانده ارچل با ست های جذاب جین + [عکس‌های بازیگر زیبای ترک]

استایل دلبرانه هانده ارچل همیشه مورد توجه هواداران آن‌ها بوده است. در این پست تصاویر جذاب از زیباترین بازیگر ترکیه با لباس های جین را ببینید.

بیوگرافی هانده ارچل

هانده ارچل در ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳ در شهر باندیرما به دنیا آمد. پدرش اهل ترکیه و مادرش آلمانی است. هانده پس از کسب عنوان دختر شایسته ترکیه در سال ۲۰۱۲ و همزمان با بازی سریال چکاوک، مدل حرفه ای وارد شد. او در سالی که گذشت به زیباترین زن مسلمان را دریافت کرد.

هانده بازیگر زن جوان ترک است که با بازی در سریال دختران آفتاب وارد حرفه بارزیگ شده است. سپس با ایفای نقش “حیات” در سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در آن حضور داشت، سریال «تو در خانه‌ام را بزن» است.

او علاوه بر مدل بازیگری نیز می‌باشد. او در بسیاری از تبلیغات حضور داشته است. کاهش و ایجاد تناسب وزنی هانده، در افزایش زیبایی و شهرت او تأثیر زیادی داشت. یکی از پرطرفدارترین صفحه‌های اینستاگرام ترکیه متعلق به هانده است. او حدود 30 میلیون دنبال کننده دارد.

ست های جذاب جین هانده ارچل + [تصاویری کمتر دیده شده]

استایل دلبرانه هانده ارچل

استایل لی هانده ارچل

هانده ارچل یکی از و مدل‌های ترکیه با بدنی فیت که تا به حال چهره تبلیغاتی از برندها بوده است. به همین دلیل می‌توانید از فوتوشات‌ها و یا پست‌های اینستاگرامش برای استای،ل خید استفاده کنید.

استایل لی هانده ارچل

استایل لی هانده ارچل
استایل لی هانده ارچل

هانده تا چهره تبلیغاتی بسیاری از برندهای پوشاک است و زمانی به همراه بولوت اینملی، در تبلیغات پوشاک دفاکتو داشت. این بازیگر زیبا است و هم اندامی جذاب، به همین خاطر غالب بر تن او زیبا جلوه می‌کند.

هانده ارچل با لباس های جین
هانده ارچل با لباس های جین

هانده ارچل با لباس های جین

هانده ارچل با لباس های جین
استایل دلبرانه هانده ارچل

درباره هانده ارچل:


خبر پیشنهادی

سلبریتی های معروف اگر در دوره کلاسیک بودند چه شکلی می شدند!

مشاهده خبر

Recent search terms:

  • هانده ارچل با پاشنه بلند

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا