اخبار چهره های برتر

استایل جذاب هانده ارچل ; لباسی با طرح پوست ببر و گورخر

استایل جذاب هانده ارچل : اگر از تماشاگران سریال‌های ترکی باشید، حتما هانده را می‌شناسید. تصاویری از لباس گورخری و طرح پوست ببر را ببینید.

جشنواره عضویت در والکس
فقط با عضویت و احراز هویت در والکس 70 هزار شیبا رایگان بگیرید با ارزش ٧٠ هزار تومان بصورت کاملا رایگان هدیه بگیرید تنها چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!
ورود به والکس

درباره هانده ارچل:

استایل های مختلف هانده ارچل و پیراهن جذاب با طرح پوست ببر

لباس پوستر ببر هانده ارچل

هانده ارچل از بازیگران و مدلهای ترکیه بدنی فیت است که تا به چهره تبلیغاتی از برندها بوده است. هانده بازیگر مدل ترکیه است که در سریال های مانند: «دختران آفتاب»، «مروارید سیاه»، «حلقه»، «عزیزه» و «تو در خانه ام را بزن» به ایفای ایفای نقش پرداخته است که پرداخته می شود. پرداخت پول پرداخته بزن بزن بزن بزن بزن بزن در

در فیلم سینمایی حضور نداشت، غیر از «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی فتحی با بازی بازی حسینی، پارسا پارسا پیروزفر، بنسو سورال، ابراهیم چلیکول و بوران بوران کوزوم، که هنوز اکران اکران نشده است.

هانده اغلب اوقات خود را به همراه خواهرش و خانواده او می‌گذراند. به همین دلیل عکس‌هایی بسیاری را به همراه غمزه، ماوی و جانر یلدیریم، شوهر خومهرش. نام آیلین به خاطر یاد مادر هانده و غمزه ارچل بر روی ماوی گذاشته شده است.

آیلین ارچل مادر هانده ارچل و خواهر او غمزه است. به علت بیماری سرطان مادر آن‌ها چند سال پیش از دنیا رفت. انتشار استوری وهایی از هانده ارچل در اینستاگرامش نشان از پست او به مادرش است.

استایل جذاب هانده ارچل

جلب توجه با پوششی از طرح گورخر

لباس گورخری هانده ارچل را ببینید:

لباس گورخری هانده ارچل

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا