اخبار روز سینما

استوری‌های بودار یکتا ناصر به شایعه جداییش دامن زد! + عکس

یکتا ناصر متولد سال 1357 در تهران است فعالیت خود را از سال 1376 آغاز کزده است. او در رشته مهندسی محیط زیست تحصیل کرده است. یکتا اصر معتقد است که در بازیگری خیلی خوش شانس بوده است و تلاشی برای آن نکرده است. مدت هاست که شایعه طلاق یکتا ناصر مطرح است و استوری جدید خانم بازیگر گویی به این موضوع اشاره دارد. 

یکتا ناصر به تازگی پستی در اینستاگرامش منتشر کرده است. هیچ کس در این دنیا قوی تر از زنی نیست که تصمیم به رفتن داشته باشد. این اظهارات یکتا ناصر نامعلوم است و برخی بینندگان گمان می کنند که خانم یکتا ناصر از همسرش جدا شده است و برخی دیگر این پیام را قصد مهاجرت یکتا ناصر تعبیر می کنند. در ادامه استوری خانم یکتا ناصر را مشاهده می‌کنید:

بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر در 12 آبان سال 1357 در تهران به دنیا آمد. پدرش یک افسر نظامی بازنشسته و مادرش خانه دار است. او فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر دارد. یکتا ناصر به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت به دفاتر مختلف سینمایی مراجعه کرد و در تست بازیگری شرکت کرد و در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی در سال 1376 انتخاب شد.

ازدواج یکتا ناصر

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. آنها در اسفند سال 1394 ازدواج کردند، این زوج یک دختر به نام سوفیا دارند.


آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا