اخبار روز

اعلام شرایط تحویل 200 متر زمین رایگان دولتی!

به گزارش پی ام آپ، قائم مقام وزیر حمل و نقل و توسعه شهری با اشاره به جزئیات انتقال آزاد 200 متر زمین وی به خانواده های سه فرزند و بیشتر گفت: هزینه تهیه این زمین 50 تا 200 میلیون تومان است.

هادی عباسی بیان کرد: قانون جوانان جمعیت وزارت راه و شهرسازی موظف است به خانواده های دارای سه فرزند و بیشتر متولد 24 آبان 1400 و بعد از آن 200 متر مربع زمین رایگان واگذار کند.

وی افزود: البته این خانوارها باید هزینه آماده سازی زمین را در اقساط دو ساله بپردازند. نفس كشيدن و ظرف شش سال دریافت خواهد شد.

وی با اعلام اینکه هزینه آماده سازی زمین بین 50 تا 200 میلیون تومان است، تصریح کرد: تاکنون حدود 80 هزار نفر در سامانه وزارت راه و شهرسازی برای دریافت زمین پس از ثبت نام ثبت نام کرده اند. اصلاح زمین مورد نظر در شهرهای زیر 500000 نفر به متقاضیان داده می شود. زمین به حدود سه هزار نفر معاون وزیر تحویل داده شده است بزرگراه و شهرسازی در مورد مشکل برای برخی خانواده ها در شهر قم گفت: بر اساس قانون جوانان، جمعیت شهر قم بیش از 500 هزار نفر است، نمی توانیم در این زمان در سه شهر اطراف زمین به متقاضیان در این شهر بدهیم. قم از جمله سلفچگان و قطعات مختلف زمین آماده واگذاری به متقاضیان می باشد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا